5 Powodów, by zainwestować w telewizję przemysłową

W życiu każdego z nas pojawia się taki moment, że żałujemy, gdy nie posiadamy nagrania z pewnego zdarzenia lub zdarzeń, które wiążą się z nieprzyjemnymi dla nas skutkami. Zdarza się, że słyszymy, jak naszego sąsiada okradziono, bądź otruto jakiegoś psa z sąsiedztwa, ale nie ma jednoznacznych dowodów, więc możliwości znalezienia sprawcy i osądzenia go są ograniczone. Co zatem powinniśmy zrobić, aby się zabezpieczyć ? Zainwestować w telewizję przemysłową.

Co to jest telewizja przemysłowa?

Telewizja przemysłowa to inaczej monitoring wizyjny lub system CCTV (ang. Closed Circuit Television). Ten system pozwala na śledzenie zdarzeń z odległości i rejestrowanie ich przez jedną lub kilkaset kamer przemysłowych jednocześnie. Założeniem tego systemu jest podwyższenie bezpieczeństwa na terenie monitorowanego obszaru oraz działanie prewencyjne. Nagrania z kamer są rejestrowane i archiwizowane na twardych dyskach, co umożliwia odtworzenie ich w dowolnym momencie.

Zalety telewizji przemysłowej

Zalety telewizji przemysłowej to powody, dzięki którym zdecydujesz się na zainwestowanie w system CCTV.

  1. Niski koszt montażu

W dużej mierze koszt montażu zależy od ilości kamer, które chcemy posiadać. Całkowity koszt waha się między 500 złotych a 3000 złotych. Firma, która zakłada nam monitoring, dostosuje ofertę do naszych potrzeb, dobierze nam odpowiednią ilość kamer w najlepszej cenie.

  1. Innowacyjne zabezpieczenie twojego mienia

Wysoka jakość sprzętu pozwala ci obserwować twój obiekt przez 24/7. Wszystkie kamery rejestrują obraz jednocześnie całodobowo, więc masz pełen dostęp do aktualnego podglądu w swojej aplikacji lub na wybranym przez siebie urządzeniu.

  1. Obsługa zdalna

Gdziekolwiek jesteś, możesz kontrolować, co się dzieje z twoim domem lub firmą. Podgląd umożliwia ci obserwowanie pracowników lub sąsiadów i ewentualnych zachowań, które mogą być na twoją szkodę. Możesz również w prosty sposób sterować kamerami za pomocą aplikacji.

  1. Połączenie z alarmem

W przypadku zarejestrowania ruchu w miejscu, w którym znajduje się dana kamera, jest możliwość włączenia się alarmu. Zostaniemy natychmiastowo poinformowani o takim zdarzeniu, co więcej o zdarzeniu może zostać poinformowana również firma ochroniarska lub policja.

  1. Bezpieczeństwo

W miejscach, gdzie zamontowany jest system telewizji przemysłowej, odnotowuje się spadek ilości kradzieży. Możemy zidentyfikować osoby w miejscach o ograniczonym dostępie. Zapewnia nam to bezpieczeństwo i zabezpieczenie podczas niepożądanych sytuacji.

Jeśli szukają Państwo skutecznego systemu telewizji przemysłowej, skontaktujcie się z nami, a pomożemy dobrać CCTV wedle Państwa potrzeb i oczekiwań.

Szukasz niezawodnych rozwiązań zabezpieczeń? Nie szukaj dalej!

Skontaktuj się z nami już dziś, a zespół ekspertów ABM alarm zadba o bezpieczeństwo Twojego majątku.

Scroll to Top