Twoje bezpieczeństwo oparte o długoletnie doświadczenie i profesjonalizm

ABM alarm z Wrocławia – profesjonalne usługi na produktach renomowanych producentów

Firma ABM alarm rozpoczęła działalność w 1982 roku. Długotrwała obecność na rynku świadczy o naszej solidności oraz profesjonalizmie w realizacji powierzonych zadań. Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu, ale nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w montażu systemów alarmowych (sygnalizacja pożaru, napadu i włamania), telewizji przemysłowej (monitoringu) oraz systemów kontroli (dostępu i czasu pracy). Oferujemy także naprawy pogwarancyjne wyżej wymienionego sprzętu. Sprawdź naszą ofertę!

Oferowane przez nas systemy zabezpieczeń oparte są w dużej mierze na działaniu instalacji niskoprądowych, czyli takich, w których napięcie znamionowe nie przekracza 1 kV prądu zmiennego lub 1,5 kV prądu stałego. W skład takich instalacji wchodzą m.in. kable i przewody, a także łączenia, akumulatory, zabezpieczenia, sterowanie, zespoły prądotwórcze czy zasilacze.

01

Twoje Wymagania, Nasze Rozwiązania

Tworzymy rozwiązania na miarę Twoich oczekiwań. Słuchamy uważnie i dostosowujemy nasze usługi do Twoich unikalnych potrzeb. Z nami masz pewność, że Twój głos zostanie wysłuchany.

02

Precyzja Wykonania

Precyzyjnie realizujemy każdy etap Twojego zamówienia. Nasz zespół wykorzystuje najnowsze technologie i metody, aby zapewnić najwyższą jakość wykonania. Dotrzymujemy terminów i dbamy o pełną satysfakcję klienta.

03

Opieka Serwisowa

Gwarantujemy pełne wsparcie po zakończeniu projektu. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, aby zapewnić długotrwałą satysfakcję z naszych usług. Jesteśmy tu, aby pomóc, kiedy tylko nas potrzebujesz

Referencje

Przez lata zdobyliśmy uznanie nieomal tysiąca klientów, co znajduje odzwierciedlenie w naszych referencjach. Opinie naszych zadowolonych klientów są dowodem naszego doświadczenia i profesjonalizmu. Z dumą prezentujemy wybrane rekomendacje, które potwierdzają wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Dołącz do grona firm i osób, które nam zaufały, przekonaj się o naszej niezawodności!

Szukasz niezawodnych rozwiązań zabezpieczeń? Nie szukaj dalej!

Skontaktuj się z nami już dziś, a zespół ekspertów ABM alarm zadba o bezpieczeństwo Twojego majątku.

Scroll to Top