08

Oświetlenie Awaryjne i Ewakuacyjne

Dostarczamy profesjonalne oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne, opierając się na sprawdzonych rozwiązaniach cechujących się niezawodnością. Współpracujemy z kinami, zakładami produkcyjnymi oraz zarządcami budynków użyteczności publicznej, zapewniając oświetlenie zgodne z normą PN-EN 1838, gwarantującą najwyższą jakość.

Oświetlenie Awaryjne

Oświetlenie awaryjne jest niezbędne w sytuacjach, gdy urządzenia do oświetlenia podstawowego przestają działać. Zanik napięcia w sieci elektrycznej może sygnalizować poważne problemy, dlatego oświetlenie awaryjne umożliwia oświetlenie drogi ewakuacyjnej, zapewniając szybką i bezpieczną ewakuację osób z budynku, minimalizując ryzyko zagrożenia życia lub zdrowia.

Oświetlenie Ewakuacyjne

Dostarczamy i montujemy oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne w kinach, teatrach, salach konferencyjnych i innych obiektach wymagających takiego wyposażenia. Oferujemy fachowe doradztwo oparte na wieloletnim doświadczeniu, udzielając wskazówek dotyczących montażu i użytkowania oświetlenia.

Oświetlenie ewakuacyjne jest niezbędne m.in. w kinach, salach widowiskowych, budynkach użyteczności publicznej oraz na drogach ewakuacyjnych. Nasza bogata oferta dla firm i innych obiektów gwarantuje szeroki wybór oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, które zapewni poczucie bezpieczeństwa osobom przebywającym w wyżej wymienionych miejscach na co dzień. Odpowiednio dobrane oświetlenie i drzwi przeciwpożarowe są kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa w przypadku ewentualnych sytuacji kryzysowych.

Szukasz niezawodnych rozwiązań zabezpieczeń? Nie szukaj dalej!

Skontaktuj się z nami już dziś, a zespół ekspertów ABM alarm zadba o bezpieczeństwo Twojego majątku.

Scroll to Top