Oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne

Dostarczamy profesjonalne oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania cechujące się niezawodnością. Współpracujemy z kinami, zakładami produkcyjnymi czy też zarządcami budynków użyteczności publicznej. Oferowane przez nas oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne jest zgodne z normą PN-EN 1848, co potwierdza jego najwyższą jakość.

Oświetlenie awaryjne

Oświetlenie awaryjne stosuje się na wypadek sytuacji, kiedy urządzenia do oświetlenia podstawowego przestaną działać. Zanik napięcia w sieci elektrycznej może zwiastować poważne problemy. Dzięki oświetleniu awaryjnemu można oświetlić drogę, by osoby w budynku mogły szybko i bezpiecznie go opuścić. Dobrze dobrane oświetlenie awaryjne pozwoli uniknąć zagrożenia życia lub zdrowia osób.

Oświetlenie ewakuacyjne

Dostarczamy i montujemy oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne w kinach, teatrach, salach konferencyjnych, które wymagają takiego wyposażenia. Oferujemy fachowe doradztwo oparte na wieloletnim doświadczeniu. Możemy udzielić wskazówek dotyczących montażu zakupionego oświetlenia.

Warto wiedzieć, że oświetlenie ewakuacyjne powinno być stosowane m.in.

  • w kinach,
  • w salach widowiskowych,
  • w budynkach użyteczności publicznej,
  • na drogach ewakuacyjnych.

Nasza oferta dla firm i innych obiektów jest bogata, dlatego wybór oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego nie będzie stanowił problemu. Odpowiednie oświetlenie i drzwi przeciwpożarowe zapewnią poczucie bezpieczeństwa osobom przebywającym na co dzień w wyżej wymienionych miejscach.