Systemy zabezpieczeń i przeciwpożarowe – firma ABM alarm z Wrocławia

Specjalizujemy się w projektowaniu, instalacji niskoprądowych, w doradztwie i konserwacji takich układów jak systemy zabezpieczeń przeciwpożarowych. Firma ABM oferuje między innymi:

 Stale poszerzamy swoją ofertę tak, by nasza działalność była zgodna z wymogami stawianymi przez akty prawne. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców i zarządców budynków użyteczności publicznej, którzy poszukują sprawnego wykonawcy instalacji niskoprądowych, telewizji przemysłowej czy też przeglądu takich układów jak zabezpieczenia oraz alarmy przeciwpożarowe. Wrocławska firma ABM świadczy usługi w taki sposób, by były jak najbardziej fachowe i dopasowane do danego rodzaju budynku, pomieszczenia i oczekiwań klienta.

czytaj więcej

 

O nas

Firma ABM alarm powstała w 1982 r. Specjalizujemy się w montażu systemów alarmowych (sygnalizacja pożaru, napadu i włamania), telewizji przemysłowej (monitoringu) oraz systemów kontroli (dostępu i czasu pracy). Oferujemy także naprawy pogwarancyjne wyżej wymienionego sprzętu. Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu, ale nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Oferowane przez nas systemy zabezpieczeń oparte są w dużej mierze na działaniu instalacji niskoprądowych, czyli takich, w których napięcie znamionowe nie przekracza 1 kV prądu zmiennego lub 1,5 kV prądu stałego. W skład takich instalacji wchodzą m.in. kable i przewody, a także łączenia, akumulatory, zabezpieczenia, sterowanie, zespoły prądotwórcze czy zasilacze.

czytaj więcej

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie firmy na rynku jest świadectwem naszej rzetelności oraz profesjonalnego podejścia do wykonywanych zleceń. Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy (nie tylko na terenie Wrocławia, ale i innych polskich miast) gwarantując naszym klientom najwyższą jakość usług, a także krótki czas wykonania prac. Podejmujemy się realizacji zarówno standardowych, jak i nieszablonowych zleceń, aby spełnić oczekiwania najbardziej  wymagających klientów.

czytaj więcej

Gwarancja jakości

Gwarancją jakości naszych usług jest wykwalifikowana kadra instalatorów i inżynierów.

Systemy, które proponujemy, są projektowane na bazie sprzętu i produktów renomowanych producentów, takich jak POLON-Alfa, D+H, Satel, Bosch czy Esser. Na zainstalowane systemy udzielamy gwarancji, rękojmi, a także prowadzimy serwis.

czytaj więcej
 

satelhilti  brand siemens.png